Masalsı bir atmosferde renkli, sihirli bir gezi..

La déco des petits, çocuk odası dekorasyonunda alışılagelmiş mobilya ve dekorasyon aksesuarlarının dışında, renklerin, tarzların ve zıtlıkların iç içe geçtiği, yaratıcı dekorasyon seçenekleri sunuyor. Masal dünyasını andıran eğlenceli ve renkli aksesuarla çocukların hayal dünyalarına sesleniyor. Puantiyeli kumaş mantarlar, kadife balkabakları, ponponlar, çiçekler ve rengarenk kuşlarla süslü kumaş kuş evleri arasında büyülü bir gezintiye çıkarıyor.

Uzun yıllar dekorasyon dergilerinde editörlük yaptıktan sonra dekorasyon sektörünün lider firmalarına profesyonel fotoğraf stilistliği hizmeti veren Elif Osmanoğlu, meslekteki deneyimini yeni açtığı La Déco des Petits ile daha geniş kitlelere aktarmak istiyor.

Mobilya, aydınlatma, dekoratif obje ve hediyeliklerden oluşan ürün yelpazesiyle La Déco des Petits renklerin enerjisinden yola çıkıyor. Mağaza, konsepti ve atmosferiyle alışalıgeldik çocuk dekorasyonundan oldukça farklı. La Déco des Petits, klasik Fransız stilinin canlı renklerle yeniden yorumlanmasıyla “alternatif modern” mekanların oluşturulmasına öncülük ediyor. Üstelik mekân, hem ofis ve dekoratif aksesuarların üretildiği bir atölye, hem de dekorasyon mağazası olarak düşünülmüş. “Mağaza- atölye-ofis”de gördüğünüz, kullandığınız mobilyaları sipariş vererek satın alabiliyorsunuz. Fıstık yeşili, turuncu, fuşya ve mor gibi çarpıcı renklerde hazırlanan mobilya koleksiyonu, alternatif mekânlar yaratmak düşüncesiyle hazırlanmış. Özellikle çocukların duygusal ve ruhsal gelişiminde önemli bir yeri olan renkleri, dozunda ve doğru kullanarak mekanda nasıl çarpıcı görsel etki elde edebileceğimizi gösteriyor.

Renkleri cesurca kullanmaktan çekinmeyen renksever yetişkinlerin de çok keyif alacağı mağaza, minik çiçekli ve pötikareli kumaşlardan hazırlanan, ponponlar ve tamamen el işçiliğiyle üretilen aydınlatma koleksiyonunda koket avizeler, abajur ve aplikler bulabilirsiniz.

La Déco des Petits, yeni yıl öncesi hediye alışverişlerinde de Elif Osmanoğlu’nun kendi üretimi olan kız çocukları için saç aksesuarlarından tutun, çocuk odaları için dekoratif ürünlere, kapı çelenklerinden, kumaş kuş evlerine kadar zevkli ve butik yaklaşım anlayışı ile pekçok orijinal hediye seçenekleri sunuyor.


Using Format